رونمایی از فروشگاه آنلاین آرنامال


با توجه به فعالیت های وسیع شرکت آرناتل در حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن ، این بار فروشگاهی بزرگ را ارائه می دهیم که همچون یک Mall یا مجتمع بزرگ تجاری فعالیت می کند و به تازگی آغاز به کار کرده است . کلیه اقدامات مورد نیاز مانند نمایش کالا ها در زوایای مختلف ، بررسی دقیق چزئیات ، مقایسه ویژگی ها و قیمت ، آشنایی با امتیازات کالا و … را می توانید در این سایت تجربه نمایید . همچنین پروسه خرید و پرداخت نیز بدون هیچ کاستی برای کاربران محترم به انجام خواهد رسید و در پایان کالا به بهترین شکل تحویل مشتری می شود .

آرنامال

 

شما می توانید با استفاده از آدرس www.Arnamall.com یا کلیک بر روی لوگوی این فروشگاه به صفحه آرنامال منتقل شوید . تجربه یک فروشگاه بزرگ و آشنایی با کالاهای مدرن و جدید را در کنار ما و در آرنامال از دست ندهید .

تسلیت درگذشت ناگهانی پدر دبیر کانون کشوری دفاتر پیشخوان


خبردرگذشت پدر عزیز ، چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید .

اطلاعیه شماره (۱) سرویس منابع طیبعی/فعال شدن سامانه سامط برای ۱۱ استان


اطلاعیه : قابل توجه دفاتر پیشخوان دولت ۱۱ استان کشور

(تهران – اصفهان- ایلام – چهارمحال- خراسان رضوی – فارس- کهکیلویه – گلستان- گیلان- لرستان-اذربایجان شرقی)

نظر به برگزاری همایش معرفی نرم افزار سامط “سامانه استعلامات منابع طبیعی “با حضور روسای ادارات ممیزی و حدنگاری ۱۱ استان کشور در استان البرز و با توجه به واگذاری خدمات سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به دفاتر خدمات پیشخوان دولت،  لذا دفاتر پیشخوان ۱۱ استان ذکر شده میبایست با گذراندن دوره آموزش مجازی این سیستم ، آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس اعلام نمایند .

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

اطلاعیه مهم

مصاحبه دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان در بخش خبری ۱۸:۳۰و ۱۳ شبکه خبر


به اطلاع کلیه روسای محترم انجمن های صنفی دفاتر و همچنین دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند مصاحبه آقای فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان با موضوع خدمات دفاتر پیشخوان دولت امروز دوشنبه ۰۹/۰۵/۹۶  از بخش خبری ساعت۱۳و  ۱۸:۳۰  شبکه خبر پخش خواهد شد.

ولادت حضرت معصومه(ص) و روز دختر گرامی باد


دخترها در کوچکی شیرین بیان خانواده هستند و زیبایی آن ها در خانه روان می شود . کمی که بزرگتر می شوند نجابت و لطافت آنها به زیباییشان می افزاید .

روز دختر

نسخه جدید برنامه ثبت آگهی مفقودی از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری


سخه جدید برنامه  ثبت آگهی مفقودی از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری به نشانی epishkhan.ir  قابل دسترس کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور می باشد.

نسخه جدید

یادآوری : اطلاعیه مهم معاونت فناوری اطلاعات کانون دفاتر پیشخوان


به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت میرساند کانکشن های شبکه امن دفاتر پیشخوان (SIN) و ثبت احوال  صرفا جهت ارائه خدمات نوین دولت الکترونیک در اختیار دفاتر پیشخوان قرار گرفته است، لذا هرگونه استفاده غیر از ارائه خدمات مردمی از اطلاعات درگاه خدمات دولتی، جرم تلقی شده و در صورت مشاهده دسترسی دفتر قطع و موضوع جهت اقدامات آتی به مراجع قانونی ارجاع خواهد شد.

اطلاعیه مهم

نسخه جدید برنامه ثبت آگهی موارد گم شده از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری


نسخه جدید برنامه  ثبت آگهی موارد گم شده از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری به نشانی epishkhan.ir  در دسترس همه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور می باشد.

از آنجا که مدارک مفقودی مانند (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه، سند خودرو، کارت دانشجویی، کارت پایان خدمت، برگ سبز خودرو و …) می تواند مورد سوء استفاده هایی از قبیل (انداختن مدارک در صحنه جرم، خرید و فروش، وصول چک با کارت ملی،

نسخه جدید

ضرورت تمدید بیمه تضامین در موعد مقرر


قابل توجه دفاتر دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور

نظر به این که پایان بیمه تضامین در تیرماه می باشد، لذا ضرورت دارد تا به منظور جلوگیری از عدم ارایه سرویس دستگاه های خدمات دهنده ، دفاتر تا پایان وقت اداری ۲۵/۰۴/۹۶ نسبت به تمدید بیمه نامه مذکور اقدام نمایند.

بدیهی است عواقب هرگونه عدم تمدید خدمات، از سوی دستگاه های خدمات دهنده به عهده دفاتر خواهد بود.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

اطلاعیه مهم

مجمع عمومی سالیانه کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت برگزار شد


مجمع عمومی سالیانه کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت برگزار شد:

دفاتر پیشخوان

Please include attribution to http://arnatel.com with this graphic.

arnatel