کسب درآمد با سایت و اینترنت

Site marketing

با سلام و ابراز شادمانی خدمت دوستان گرامی که مثل همیشه همراه ما هستید و ما را از حضور خود شادمان می کنید . امروز در کنار شما هستیم با معرفی چندین نمونه کسب و کار که روی صفحات وبسایت طرح ریزی شده و پیاده سازی می شود . با کمی هوشمندی و پشتکار می توان زمینه ای گسترده را برای کسب درآمد و یک برند تجاری را به وجود آورد . ترفندهای کسب درآمد را می توان با توجه به بازار روز بررسی نمود و آن را پیاده سازی کرد .

 

۱ – سایت رزرواسیون آنلاین هتل ها و پروازها :

در اینگونه سایت ها امکان رزرو هتل و تور مسافرتی برای کاربران آنلاین تامین می گردد . این وب سایت ها با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارند همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کنند و بدون اینکه ماهیت فیزیکی داشته باشند یا با یک ماهیت محدود می توانند درآمدی گسترده را به وجود بیاورند . برای ساخت چنین سایتی ابتدا باید نحوه ارتباط با سامانه ها و وب سرویس های مختص رزرواسیون را بررسی نمایید و آن را به گونه ای پیاده سازی نمایید که بتوان به عنوان یک رابط بین مسافران و هتل ها یا آژانس های مسافرتی ، یک درآمد منطقی و پایدار را به وجود بیاورید .

asanreserve

 


 

۲ – ایجاد بستر تبلیغات و درآمد با پیشنهادهای تبلیغاتی :

در این بحث سایت ها رتبه خود را در میان موتورهای جستجوگر بالا می برند و با تلاش و رعایت اصول سئو و همچنین آنلاین نگه داشتن محتوای سایت ، آن را به گونه ای گسترش می دهند که بتوانند پیشنهادهایی را بابت تبلیغات به دست بیاورند . ایجاد تبلیغات در سایت هایی که دارای رتبه یا rank بالایی هستند دو مزیت کلی را در بر دارد که می تواند به کسب و کار یک سایت کمک کند و درآمد خوبی را برای یک سایت به وجود بیاورد .

  • سایتهایی که دارای رتبه ی بالا دارند اصولا سایتهایی هستند پر رفت و آمد که روزانه صدها یا حتی هزاران نفر بازدید کننده دارند و کسی که کسب و کار خود را در این سایت ها تبلیغ می کند زمینه دیده شدن ر فراهم می آورد .
  • مورد دوم هم بر میگردد به بحث «بک لینک» که یک لینک یا پیوندی است که از سایت های دیگر به سایت هدف زده می شود . هر چه سایتی که مبدا لینک به سایت می باشد دارای رتبه بالاتری باشد این بک لینک قدرت بیشتری دارد و قاعدتا یک بک لینک از سایتی با رتبه بالا می تواند خیلی برای یک سایت مفید باشد . پس زمانی که تبلیغ یک سایت در سایتی قوی به وجود می آید یک لینک (بک لینک) قدرتمند هم به سایت خود زده که می تواند ارزش زیادی در آنالیزهای موتورهای جستجوگر دارد .

دو نمونه از این سایت ها را در لینک روبرو برای شما نمایش می دهیم . Chelchelak , ProgramDL

 


 

۳ – سایت هاستینگ (بدون حضور فیزیکی) :

یکی دیگر از کارهایی که می توان در این عرصه انجام داد کار روی هاستینگ می باشد . هاستینگ ها فضایی را در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند وبسایت های خود یا سرویس های مجازی مورد استفاده خود را به وجود بیاورند . بهتر این است که با داشتن یک سرور فیزیکی قدرتمند این کار انجام شود ولی خیلی از سایت ها هم با گرفتن این سرویس ها از هاستینگ های خارجی مانند سرورهای هلندی و آلمانی ، این گونه سرویس ها را برای خود به وجود می آورند و سپس با اندکی سود به مشتریان خود می فروشند که در صورت بالا رفتن تعداد مشتریان می توانند به سود قابل توجهی برسند .

Hostgig

 

 

One thought on “کسب درآمد با سایت و اینترنت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2987 505 post_views_count 624