نیاز به یک اپلیکیشن اندروید یا IOS و یک وبسایت برای هر کسب و کار

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از سرویس ها اتوماسیون شده اند و بسیاری از کسب و کارها دارای کالای فیزیکی نیستند ، می توان این عصر را عصر اطلاعات و داده نامید . مغازه های بزرگ و فروشگاه های قدیمی کم کم جای خود را به وبسایت ها یا اپلیکیشن های ارتباط از راه دور می دهند و هزران شغل تازه با توجه به پیشرفت در IT و تکنولوژی به وجود آمده است ، شغل هایی که دیگر کالای فیزیکی ندارند و تنها با داده ها در ارتباط اند .

دنیایی لبریز از داده و تکنولوژی

دنیا به سوی مجازی سازی می رود و مردم به فضاهای مجازی روی می آورند . دیدگاه های سنتی و قدیمی دیگر در این دنیای پر از داده و کامپیوتر و روبات مفهومی ندارد و می شود شرکت هایی را مثال زد که تنها با ارائه سرویس هایی در اینترنت و یا نرم افزارها ، توانسته اند ثروتمندترین ها در جهان باشند .
در این میان نیاز به مکانیزه کردن کسب و کار ها ضروری می باشد و همه ما می بینیم که امروزه باید در هر کسب و کاری یک وب سایت داشت . یکی از مباحثی که به سرعت در حال رشد است را می توان استفاده از تلفن های هوشمند دانست که امروزه حتی در عقب افتاده ترین کشورها نیز فراگیر شده است و همه جا را در بر گرفته است . پس ما می توانیم با داشتن نرم افزارهای تخصصی نسبت به کسب و کار خودمان ، با کاربران و مشتریان در ارتباط باشیم . باید این حقیقت را باور داشت که در دنیای امروزی نیازی نیست که ما مشتری خود را به صورت فیزیکی ببینیم ، همه چیز از راه اینترنت و درگاه های پرداختی قابل حل است .

اندروید

همپای تکنولوژی راه برویم

در این فضا اگر می خواهیم که کسب و کار و بیزینس خودمان را زنده نگاه داریم و به روز کنیم باید بتوانیم اصول مدرنیسم را رعایت نماییم . با توجه به آنچه بیان کردیم می بینیم که علاوه بر اینکه می توان از طریق وب سایت و اپلیکیشن های گوشی های هوشمند کسب درآمد کرد ، باید برای مطرح کردن کسب و کار و داشتن اعتبار بین مشتریانمان یک وبسایت و یک برنامه یا اپلیکیشن نیز داشته باشیم . در این فضای شلوغی تجاری که کاربران برای خرید کالا یا خدمات مد نظرشان انتخاب های بسیار زیادی دارند ، باید به نوعی بازاریابی و خدمت دهی انجام شود که از رغبای خود پیشی بگیریم .

اپلیکیشن

آرناتل ، پیشرو در تکنولوژی

آرناتل یک شرکت بزرگ است که هم در زمینه طراحی سایت و هم در زمینه طراحی اپلیکیشن گوشی های هوشمند فعالیت می کند و این امر را ضروری می داند که خدمات خوب را برای مشتریان خود فراهم آورد . به شما پیشنهاد می شود که حتی اگر با آرناتل هم در ارتباط نبودید ولی به ضرورت داشتن یک وبسایت و یک اپلیکیشن در کسب و کار خود بیندیشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3319 555 post_views_count 399